#
Tunga KAYIM
Bisiklet Sporcusu
E-Posta: info@alanyamypet.comTelefon: 0536 796 1166

İsmim Tunga Kayım. 1972 Ankara doğumluyum. 24 yıldır Alanya'da ikamet ediyorum. Bisiklet sporcusuyum. Birçok uluslararası ve ulusal bisiklet yarışlarına katıldım ve halen Çorum Bisiklet Klubü bünyesi altında ulusal yol ve dağ bisikleti turnuvalarına katılmaktayım.

2000 yılında açtığım bisiklet satış ve tamir hizmetleri veren dükkanımı kapattıktan sonra, iş hayatıma mypet, bisiklet ve elektirikli bisiklet bakım, satış ve gezici servis hizmetleri vererek devam etmekteyim. Alanya ve çevre bölgelerde mypet kiralama işi yapan dükkanlara yerinde servis vermekteyim. Bunun yanında profesyonel yol bisikletleri ve dağ bisikletleri için teknik destek ve parça temini sağlamaktayım.

Genel itibarıyla müşteri portföyüm bisiklet ve mypet kiralayan rent a carlar ve mypet kiralama noktalarıdır. eğer siz de mypet kiralama işine girmeyi düşünüyor ve teknik bilgiye sahip değilseniz ya da kiralık mypetlerinizin bakımında sorun yaşıyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. Servis hizmeti yerinde verildiğinden mypetlerinizi tamir için oradan oraya taşımak zorunda kalmazsınız.