Slide background iPad Large
İkinci El Mypetler Tüm Türkiyeye Teslimat Mypet Alış ve Satış Ekonomik Mypet Fiyatları Servis ve Teknik Destek
Slide background
Gezici Servis
Mypet Tamiri
Bisiklet Tamiri
Rent a car Bisiklet Servisi
Arayın Gelelim
+
+
+
+

Alanya Mypet

MyPet Satışı ve Servis Bisiklet Yerinizde Servis İkinci El Mypet Bisiklet Servis Tel : 0536 796 1166 Tunga Kayım

Yerinde Servis

Alo Servis

Arızalı mypet ve bisikletlerinizi tamir için taşıma derdinden sizi kurtarıyoruz. Bizi arayın, gelelim, yerinde servis verelim. Aynı gün içerisinde sorununuzu çözelim. Zamanınız size kalsın...
0536 796 1166

Sıfır Mypet

Sıfır Mypetler

İsteğinize göre farklı güçlerde ve modellerde mypetleri burada bulabilirsiniz. Eğer mypet teknolojisine uzak iseniz, bize danışarak hangi mypetin işiniz için uygun olacağını öğrenebilirsiniz.

İkinci El mypet

İkinci El Mypetler

ikinci el mypet alış ve satışlarımız bulunmaktadır.

toptan ya da parakende mypet alış ve satış işlemleriniz için bizimle iletişime geçiniz...

İkinci El mypet alış, mypet satış, mypet onarım ve mypet yedek parçaları

Tunga KAYIM
Mypet Tamir-Satış ve OnarımE-Posta: info@alanyamypet.comTelefon: 0536 796 1166

Genellikle gezi amaçlı kullanılan üç tekerli elektrikli bir araç olan Mypet turizm beldelerinin vazgeçilmezi halıne geldi. Aynı zamanda tatil köyleri, alışveriş merkezleri, fuar alanları, parklar, şehir merkezi içi ulaşımı ya da yük taşıma alanında olmak üzere çok çeşitli kullanım alanları buldu.

Mypetlere artan yoğun talep sonucunda çok çeşitli seçenekleri olan bir mypet yelpazesi doğdu. Kimisi doğru tasarlanmış uygun ve kaliteli malzemeden imal edilmiş, kimi mypet ise daha basit malzemeden yapılmış kısa ömürlü, kimi mypet ise yine kaliteli malzemeden üretilmiş fakat fizik ve denge kuralları gözetilmeden imal edilmiş ve malesef kullanıcısına risk oluşturabilir şekilde imal edilmiştir.

Durum böyle olunca doğru mypete karar vermek ilk kullanıcı için oldukça zorlaşmaktadır. alanya mypet olarak tam da bu noktada devredeyiz. İkinci el mypetlerimizi kullanıcağınız bölgeye ve koşullara göre size öneririz. Mypetinizi ister akülü ister aküsüz olarak size teslim ederiz. Hiçbir koşulda alanya mypet'ten aldığınız mypetler ile ilgili bir sorun yaşamazsınız.

Yukarıda bahsedilen sebeplerden ötürü, ne kadar iyi durumda olursa olsun her ikinci el mypeti satın almayız. Aldığımız mypetleri tamamen gözden geçirir ve tüm elektrik aksamını en baştan döşeriz. Gerekli parça değişikliklerini ve isteğe göre eklemeleri yapar, Gerektiğinde kadro boyasını yenileyerek size sıfırdan farksız hatta kimi zaman daha iyi durumda mypet teslim ederiz.

Eğer siz de bir mypet satın almak istiyorsanız, alanyamypet'e danışmadan kararınınızı vermemenizi öneririz.